ligue1 // odwiedzony 302595 razy // [xtc_warp szablon nlog7 v01f beta] // n-log home
pokaż: ostatnie 20 | wszystkie z tego miesiąca! (0 sztuk) | wszystkie (750 sztuk)
14:44 / 03.11.2005
link
komentarz (0)
Bardzo dobrze wypadły oba francuskie kluby występujące w LM. W 4. kolejce fazy grupowej wygrał i OL i Lille, przy czym ten pierwszy zespół zapewnił już sobie awans do fazy pucharowej.
Lille natomiast wykorzystało fatalną formę MU. Kłótnie w zespole trenera Alexa Fergusona na pewno nie pomogły w środowym meczu Czerwonym Diabłom ale przyczyn porażki należy upatrywać daleko głębiej. Do tego dochodzi to co widzą wszyscy poza włodarzami klubu z Old Trafford - pewni zawodnicy absolutnie nie pasują do tej drużyny. Dzięki bramce Milenko Acimovicia Lille przeskoczyło MU w tabeli i jest drugie.
Świetną passę kontynuuje ekipa OL. We wtorek mistrzowie Francji pokonali Olympiakos 4:1. Zaczęło się jednak od niespodziewanej bramki dla gości którą po podaniu Pantelisa Kafesa zdobył Nigeryjczyk Haruna Babanginda. Zawodnicy z Pireusu występowali już razem z Rivaldo ale za to bez Antoniosa Nikopolidisa w bramce. Jego miejsce między słupkami zajął Kleopas Giannou i trzeba powiedzieć że nie był to najlepszy występ. Jeszcze przed przerwą Brazylijczyk Juninho Pernambucano w swoim stylu zdobył bramkę wyrównawczą, a chwilę później pierwszego gola w tym meczu zaliczył Norweg John Carew.

W drugiej połowie Carew dołożył asystę (gol Mahamadou Diarry) i kolejną brameczkę, i było pozamiatane.